loader

Doporučte nemovitost k prodeji. Odměníme vás!

Víte o nemovitosti ve vašem okolí, která se bude prodávat? Znáte někoho, kdo se chystá pronajmout svůj byt, či dům? Doporučte nás a odměna vás nemine.

Mladí manželé se rozhodli prodat svůj byt a přestěhovat se do jiného města. Oba měli ale náročné zaměstnání, a tak se nedokázali prodeji dostatečně věnovat. Výsledkem bylo, že svou nemovitost nedokázali ani po pěti měsících úspěšně prodat. Jejich kamarádka denně chodila kolem naší realitní kanceláře. Jednoho dne se odhodlala nás navštívit a zjistit možnosti, které svým klientům nabízíme. Výsledkem byla do měsíce prodaná nemovitost. Majitelé získali částku, jakou si přáli, a jejich kamarádka od nás odcházela s nemalou finanční odměnou v kapse.

Prodává nemovitost někdo ve vašem okolí? 

Na trhu s realitami se situace mění každým dnem. O nemovitost, která se jeden den zdá jako neprodejná, se o pár dní později přetahuje hned několik vážných zájemců. Realitní kancelář je místem, kde se přání potencionálních kupujících potkávají s plány prodávajících.

Možná denně chodíte kolem zchátralé budovy, na které již dlouho visí stará cedule Na prodej. Nebo se vám někdo z vašich známých zmínil, že se chystá přestěhovat. Ať tak, či onak, za doporučení prodávané nemovitosti nic nedáte

Dejte nám vědět a radujte se z odměny

Právě naopak. Pokud nám doporučíte svou nemovitost, dostanete na oplátku něco od nás. Za každé doporučení, které vede k uzavření úspěšného obchodu, totiž vyplácíme předem dohodnutou provizi z kupní ceny nemovitosti.

Co obyčejně hledáme?

A co že to nyní na trhu s realitami nejvíce frčí? Lidé se obvykle poohlížejí po malých i větších bytech a rodinných domech bez ohledu na lokalitu. Současný trend zvýšil také poptávku po rekreačních objektech, chatách a chalupách v přírodě. Mladé rodiny často zajímají pozemky ke stavbě rodinných domů. Žádoucí jsou jak pozemky na vesnicích, tak v klidnějších městských částech. Výjimkou ale nejsou například ani poptávky po budovách či pozemcích v historických centrech velkých měst.

V naší realitní kanceláři se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří hledají nemovitost k prodeji i k pronájmu. Čas od času se najde i zákazník, který hledá netypickou budovu, či pozemek. Prostory k prodeji, či pronájmu hledají také firmy, které chystají rozšířit své podnikání o nové kanceláře, sklady či výrobu a nebrání se ani rozsáhlým rekonstrukcím.

Ať už se vám zdá objekt, či pozemek jakkoliv nezajímavý, v naší realitní kanceláři můžeme vědět o někom, kdo právě na takovou nemovitost již dlouhou dobu čeká. Proč tedy nezkusit štěstí a neudělat radost hned několika stranám najednou?

Jak byste měli postupovat?

Pokud víte o někom, kdo se chystá prodávat, nebo pronajímat svou nemovitost, kontaktujte nás. Sejdeme se s vámi a sdělíme vám vše potřebné. Nemusíte se bát, nebude vás to stát žádný čas navíc. Předáte nám jen kontakt na majitele nemovitosti a sepíšeme společně jednoduchou smlouvu, ve které se vám zavážeme vyplatit v případě uskutečněné transakce sjednanou provizi. Vše ostatní už je na nás. Spojíme se s majitelem nemovitosti, připravíme nemovitost k prodeji, či pronájmu, najdeme vhodného kupce a po uzavření obchodu vám vyplatíme slíbenou odměnu. Tak na co ještě čekáte?