loader

KROK Č. 2 VYČIŠTĚNÍ PROSTORU PO ENERGETICKÉ STRÁNCE

Jak zjistit, že je v domě negativní energie?

Udělejte si test, kupte si řezané květiny, např. bílé růže, a do každé místnosti dejte alespoň jednu květinu a o všechny se starejte stejným způsobem, pokud jedna z nich bude uvadat výrazně rychleji, znamená to přítomnost negativní energie v prostoru. Pokud naopak květy vydrží, je energie příznivá a pozitivní. Prostor bych také vyčistila v případě stěhování či nepříjemných životních fází. Ptáte se jak? Variant je nespočet, já jsem ale sestavila dohromady rituální čištění, které si můžete doma udělat, a kdybyste si na to netroufali, můžete si mě objednat. Cena se pohybuje od 1 490 Kč do 4 990 Kč, podle náročnosti, rituál trvá od 60–90 minut podle velikosti prostoru.

 

Důležitý je záměr, v následujících příkladech se můžete podívat, jaká slova zvolit při stěhování, při úmrtí, a nebo si nechte sestavit dopis přímo na míru.

 

Na začátku poprosíme ducha místa o spolupráci. 

 

 

 

Mantra č. 1:

Zdravím genia loci této nemovitosti. Čistím tento prostor od negativní energie. Děkuji obyvatelům za jejich přínos a že se o tento dům s láskou starali. Nyní jsou připraveni vydat se na novou životní cestu. Poprosím ducha místa o spolupráci. A napojení energie na nové zájemce. Nyní je prostor připravený k prodeji, po energetické stránce si již našel nového kupce.

 

Mantra č. 2:

Děkuji vám za váš život. Jestli jste tento dům postavil, nebo zde celá léta bydlel, co nejupřímněji vám děkuji za všechno, co jste tady udělal a vytvořil. Přeji vám jen to dobré, ať jste ve světě vibrací, nebo ve světě ducha, či kdekoliv jinde, přeji vám, ať jste šťastný a spokojený. Nechť naleznete pokoj a klid. Se svým domem si už nemusíte dělat žádné starosti. My teď o něj budeme pečovat a vy můžete v klidu odejít. Slibuji, že se budeme starat o sebe, o rodinu a o tento prostor co nejlépe s láskou. Odpouštíme vám všechno zlé i všechnu škodu, kterou jste v tomto místě napáchal. Propouštíme vás a v pokoji odejděte na místo, kde naleznete klid. Teď jděte s požehnáním a láskou.

 

Jaké techniky existují:

 

-        úklid,

-        odstraňování nepotřebných a nefunkčních věcí,

-        energetická očista prostoru,

-        sůl absorbuje energetické čistky.

Zvuk –- kov – zvonek –- gong –- tib. Mísa, tleskat, mantry, zpěv.

Oheň - vůně, vonné tyčinky, dým, rituál, santal, cedrové dřevo, větvička z túje – vhání mír do světa zemřelých, obětina.

Voda – octová voda: při prodeji bytu nebo domu vytřete vodou se solí a otevřete dveře, pomůže také miska s vodou a květinou.

 

 

RITUÁLNÍ ČIŠTĚNÍ

Vyhoďte všechny staré a nepotřebné věci.

Vytřete podlahy vodou se solí.

Pusťte hudbu o frekvenci 432 Hz.

Zapalte svíčku a dejte ji do soli.

Zapalte vykuřovadlo a nebo vonnou tyčinku se záměrem vyčistit prostor od negativní energie.