Prodej rodinné domy, 147 m² - Čestlice

Na Návsi, Čestlice | 147 m²

ID 00706
Kontakt
15 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v malebné obci Čestlice, přímo v jejím centru na adrese Návsi. Tento dům je skvělou příležitostí pro zájemce, kteří hledají nemovitost k rekonstrukci a chtějí si vytvořit bydlení podle svých vlastních představ. Dům je jednopodlažní s možností využití podkroví pro rozšíření obytné plochy. Původní dispozice nabízí tři prostorné pokoje a kuchyň, které poskytují dostatek prostoru pro rodinné bydlení. Podlahová plocha je 147,92m2.

Jedním z hlavních lákadel této nemovitosti je rozlehlá zahrada, která nabízí nesčetné možnosti využití. Zahrada je ideální pro vybudování venkovního posezení, zahradního domku, nebo dokonce pro stavbu další nemovitosti. Díky svému umístění poskytuje dostatek soukromí a klidu.

Výhody lokality:
- Centrum obce Čestlice: Dům se nachází přímo v srdci obce, což zajišťuje snadný přístup ke všem službám a občanské vybavenosti.
- Občanská vybavenost: V blízkosti se nachází obchody, restaurace, školka, škola a další nezbytné služby.
- Dopravní dostupnost: Čestlice mají výbornou dopravní dostupnost do Prahy a okolních měst, což činí tuto lokalitu atraktivní i pro dojíždění za prací.

Dům je určen k rekonstrukci, což umožňuje budoucímu majiteli realizovat své vlastní plány a představy o ideálním bydlení. Projektová dokumentace a PENB se právě zpracovává.

Navíc, pokud si zajistíte financování tohoto skvostného domu přímo přes nás, obdržíte zdarma profesionální odhad ceny nemovitosti a další zajímavé benefity. Nechte se unést touto skvělou nabídkou a můžete mít brzy klíče od vašeho nového útočiště!

Soubory ke stažení:

video YouTube
A. Průvodní a B. Souhrnná zpráva
C.1. Situační výkres širších vztahů_1
C.2. Koordinační situační výkres_2
C.3. Ortofoto mapa_3
D.1. Půdorys 1.NP_10
D.2. Půdorys půdního prostoru_11
D.3. Řez A-A_12
D.4. Pohledy_13
KategorieRodinné domy
LokalitaNa Návsi, Čestlice
OkresPraha-východ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná147 m²
Plocha pozemku2.007 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Na Návsi
Čestlice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře
Ing. Pavla Anna Doležalová, MSc.
Ing. Pavla Anna Doležalová, MSc.+420 732 420 737
[email protected]
IČ: 08883017

Kontaktujte nás