loader

Při prodeji bytu se vyplatí použít cenovou mapu

V cenách bytů v Jihlavě a blízkém okolí se odráží aktuální ekonomická situace. Na hypotéku dosáhne stále méně žadatelů a množství prodávaných nemovitostí rychle roste. Již tedy neplatí, že na jednu nemovitost k prodeji připadá 10 potencionálních kupujících. Bonitních zájemců o koupi je mnohonásobně méně. V průměru je to jeden zájemce na nemovitost. Co to pro vás znamená, pokud se chystáte prodat svůj byt

Otočení prodejní strategie 

Prodejní strategii je potřeba přizpůsobit skutečné poptávce. Velké množství zájemců o koupi dovedlo realitní trh do situace, že cenu nemovitosti určují kupující. Konečná prodejní cena je proto především otázkou správného nastavení nabízené ceny a následného vyjednávání

Cenová mapa pomůže nastavit správnou cenu

Pokud chcete svůj byt prodat za co nejvyšší cenu, začněte průzkumem cenové mapy. Ta vám napoví, jakou hodnotu mají byty v lokalitě, kde se vaše nemovitost nachází. Cenová mapa kromě toho odráží také skutečný zájem kupujících o oblast, kde se váš byt nachází. 

Díky tomu se vám podaří nastavit správnou prodejní cenu, která neodradí potenciální kupující ještě dříve, než o koupi začnou přemýšlet. A zároveň díky cenové mapě neprohloupíte a svou nemovitost neprodáte pod cenou. 

Prodávejte s námi – prodávejte výhodně 

Cenovou mapu vám rádi zpracujeme v naší jihlavské realitní kanceláři. Kromě toho vám pomůžeme nastavit optimální strategii prodeje – tak, abyste svůj byt prodali v krátkém čase a za co nejvýhodnější cenu.

 

Obraťte se na naše makléře, kteří vám pomohou nastavit cenu při prodeji tak, abyste byt dokázali výhodně a brzy prodat.